„Naszą pasją jest piękno, a inspiracją natura”

Pani Dyrektor

Historia firmy APIS NATURAL COSMETICS® rozpoczęła się w 1988 roku od pierwszego Kremu z Mleczkiem Pszczelim – kultowego produktu, który do dzisiaj cieszy się uznaniem wśród klientów.

Za sukcesem marki stoi Krystyna Arcabowicz - biotechnolog z ogromnym doświadczeniem i pasją do kosmetologii. Laureatka wielu prestiżowych nagród m.in. za opracowanie innowacyjnych konceptów oraz autorka wielu protokołów zabiegowych skierowanych do profesjonalistów z branży beauty.

Wierzymy, że świadoma pielęgnacja jest kluczem do sukcesu, dlatego chętnie dzielimy się naszą ekspercką wiedzą oraz zamiłowaniem do tego, co naturalne. Oferujemy już ponad 400 produktów zarówno profesjonalnych jak i detalicznych dostosowanych do różnych potrzeb skóry. Uzupełnieniem jest linia Expert Med Care w skład której wchodzą profesjonalne produkty do stosowania przy zabiegach wykorzystujących nowoczesne urządzenia medyczne i kosmetyczne.

We wszystkich produktach zawarte są ekstrakty i wyciągi roślinne, drogocenne olejki i odżywcze kompleksy peptydów, witamin i minerałów. To sprawia, że każdy zabieg kryje wyjątkowe właściwości, które przynoszą ogromne korzyści oraz trwałe i spektakularne efekty.

Nasza idea

Każdy nowy projekt jest przez nas precyzyjnie zaplanowany już na samym początku. Zwracamy szczególną uwagę na zastosowane składniki aktywne i ich właściwości. Staramy się, aby nasze produkty nie ulegały jedynie tymczasowym modom, ale pozostawały z Wami na dłużej – to jest naszą największą wartością.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Połączenie najlepszych naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii to nasza misja.

Receptury naszych produktów opracowywane są w naszej firmie w nowoczesnym laboratorium badawczym. Nad ich bezpieczeństwem i skutecznością czuwa zespół ekspertów z różnych dziedzin naukowych – biotechnologii, kosmetologii czy dermatologii. Współpraca z różnymi placówkami badawczymi, szereg restrykcyjnych testów i kontroli jakości pozwala nam realizować zaawansowane technologicznie projekty. Podczas całego procesu spełniamy założenia Dobrej Praktyki Produkcyjnej – GMP dla normy ISO 22716.

Expert Med Care

Innowacyjne rozwiązania

Szacunek do natury, najnowsze osiągnięcia nauki i pasja są podstawą naszego działania.

Połączenie wiedzy i doświadczenia pozwala nam opracowywać ponadczasowe formuły, których efekty mówią same za siebie. Niejednokrotnie wyznaczaliśmy trendy pielęgnacyjne bazując na nowatorskich składnikach aktywnych takich jak Agascalm™ czy Hydromanil™. Nasze kosmetyki zawierają tylko najwyższej jakości surowce naturalne dostarczane przez wieloletnich i sprawdzonych dostawców. Część naszych produktów dedykujemy wegetarianom i weganom – znajduje się na nich certyfikat organizacji VIVA! Wspieramy inicjatywy takie jak 'Friends of the koala, Inc', której celem jest ochrona koali i ich siedlisk w Australii.

IMG_0016_

Trwałe efekty

Każdego dnia udoskonalamy i testujemy nowo powstałe formuły w poszukiwaniu coraz skuteczniejszych rozwiązań pielęgnacyjnych.

Nasze specjalistyczne linie są dostosowane do różnych potrzeb i w widoczny sposób wpływają na lepszą kondycję skóry. Wieloletnia współpraca z instytutami naukowymi, klinikami i gabinetami kosmetologicznymi motywuje nas do dalszego rozwoju i opracowywania produktów, które będą odpowiedzią na współczesne potrzeby zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

IMG_0046

Ekologiczne podejście

W trosce o zdrową i piękną skórę chcemy Wam towarzyszyć każdego dnia będąc jednocześnie marką przyjazną dla środowiska.

Dbamy o to, aby nasze opakowania wraz z etykietami w jak największym stopniu nadawały się do recyklingu. Paczki, które trafiają w ręce klientów zawierają nie tylko ekologiczne opakowanie ale także bezpieczne wypełnienie. Bliskość z naturą to nasza myśl przewodnia, dlatego stanowi ogromne znaczenie w życiu firmy.