Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.   Jak to działa?

PL   /   Kontakt

Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.

 Poniedziałek - Piątek Od 8:00 do 16:00
ul. Łochowska 40, 85-372 Bydgoszcz
NIP 554-030-76-96 | KRS 0000118336
REGON 001349420


KONTAKT ZAMÓWIENIA INTERNETOWE:

e-mail: kontakt@apis-sklep.pl

 

KONTAKT ZAMÓWIENIA HURTOWE:

e-mail: zamowienia@apiscosmetics.pl
www.apiscosmetics.pl
www.apis-sklep.pl

 

 

SKLEP INTERNETOWY NIEMCY:

www.shop-apis.de


SPECJALISTA DS. MARKI WŁASNEJ

Iga Bielawska

571 225 285

iga.b@apiscosmetics.pl

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

690 434 290

kontakt@apis-sklep.pl

OBSŁUGA KLIENTA HURTOWEGO

Magdalena Maćkowiak

571 225 281

zamowienia@apiscosmetics.pl

PR MANAGER

Marta Skotnicka

663 560 666

marta.s@apiscosmetics.pl

DZIAŁ KADR

Patrycja Kwapińska

607 408 229

biuro@apiscosmetics.pl

 

IT MANAGER

Daniel Skotnicki

607 408 352

it@apiscosmetics.pl

DZIAŁ GRAFICZNY

Malwina Mamrzyńska

607 408 775

grafik@apiscosmetics.pl

KIEROWNIK REGIONALNY - SZKOLENIOWIEC

Joanna Trzeciak

609 599 113

joanna.t@apiscosmetics.pl

DYREKTOR HANDLOWY / KIEROWNIK REGIONALNY - SZKOLENIOWIEC

Katarzyna Skoczek

 885 692 885

katarzyna.s@apiscosmetics.pl

 KIEROWNIK REGIONALNY - SZKOLENIOWIEC

Paulina Witkowska

607 408 314

paulina@apiscosmetics.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Agnieszka Przytarska

798 879 471

export@apiscosmetics.pl


*