Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.   Jak to działa?

PL / Firma

APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma produkująca wielofunkcyjnie działające kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała. Firma powstała w 1988 roku, a jej założycielem jest biotechnolog Krystyna Arcabowicz, którą całe życie pasjonowała kosmetologia.


Historię firmy rozpoczęła produkcja kremu z mleczkiem pszczelim, który do dzisiaj cieszy się uznaniem wśród klientów. APIS NATURAL COSMETICS jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA.

Od początku powstania firmy priorytetem w produkcji była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu. Technologie w APIS NATURAL COSMETICS opracowywane są od podstaw i stanowią połączenie najlepszych naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii.


Posiadamy własne laboratoria mikrobiologiczne, technologiczne i fizyko-chemiczne.


W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii i biologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów oraz systematycznie prowadzone testy kosmetyków.


Pracujemy zgodnie z wymogami normy ISO 22716 GMP. Chcąc potwierdzić najwyższą jakość naszych produktów, uzyskaliśmy w roku 2016 znak TÜV Rheinland GMP ISO 22716.


Produkujemy kosmetyki najnowszej generacji kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną. Naszą misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, którzy od lat stosując nasze produkty doceniają ich znaczenie dla urody. Kosmetyki APIS NATURAL COSMETICS pozwalają zachować atrakcyjny wygląd i harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

 

Marka Apis Natural Cosmetics dba o to, by profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych spełniały wymagania jak najszerszej grupy osób. Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby klienci wrócili do salonu skorzystać z kolejnej usługi, kosmetyki SPA (profesjonalne) muszą cechować się najwyższą jakością, skutecznym działaniem i jednocześnie – delikatnością dla każdego typu cery. To właśnie dlatego stworzenie produktów o tak kompleksowych właściwościach jest tak trudne. Apis Natural Cosmetics podołał jednak temu zadaniu i może zaoferować kosmetyki do salonów kosmetycznych i SPA, które spełniają wszelkie normy oraz wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

 

Nasze kosmetyki do salonów kosmetycznych są idealnym uzupełnieniem wielu popularnych zabiegów. W ofercie posiadamy produkty do przeprowadzania eksfoliacji w przypadku cer z problemami i przebarwieniami; dysponujemy szerokim asortymentem kosmetyków do ciała, wspomagających ujędrnianie, nawilżanie i odżywianie, a także regenerację skóry odwodnionej. Profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych to także oferta obejmująca produkty pielęgnacyjne i regenerujące do włosów: szampony, maski oraz odżywki. Warto wiedzieć, że nasze produkty wytwarzane są we własnych laboratoriach, w Polsce – to właśnie dzięki takim działaniom kontrolujemy proces ich powstawania od skomponowania receptury, aż po zamknięcie produktu w opakowaniu. Do salonów kosmetycznych polecamy zwłaszcza serie zawierające w składzie minerały z Morza Martwego, które wykazują niezwykłe właściwości pielęgnujące. Przekonaj się, jak siła tych minerałów może przyciągać coraz więcej zadowolonych klientów!

 

Kosmetyki (SPA) profesjonalne powinny mieć jeszcze jedną właściwość, o której wiele osób zapomina. Swoim zapachem oraz składnikami użytymi do produkcji powinny relaksować i odprężać ciało. Takie właśnie są kosmetyki do salonów kosmetycznych marki Apis Natural Cosmetics. Dzieje się tak za sprawą użycia minerałów z Morza Martwego, które wykazują niesamowite właściwości relaksacyjne i odprężające. Kosmetyki z zawartością minerałów znoszą napięcie mięśniowe, ułatwiają usuwanie toksyn ze skóry, rozświetlając ją i nadając jej zdrowego blasku.