Наш веб сайт использует файлы куки (т.н. cookies) для статистик, рекламы и функциональности.   Как это работает ?

Профессиональные продукты

produkt detaliczne
RU / Продукты / Профессиональные продукты

Serdecznie witamy w świecie profesjonalnej kosmetyki.


Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę, w której aktualnie znajduje się ponad 280 produktów, w tym wiele Nowości.


APIS NATURAL COSMETICS PROFESSIONAL jest producentem kosmetyków profesjonalnych z wieloletnią tradycją i skutecznymi recepturami pielęgnującymi urodę w atrakcyjnej cenie. Ciekawe receptury wnoszą dużo innowacji, wykorzystując najnowsze osiągnięcia biotechnologii i kosmetologii.


APIS NATURAL COSMETICS utrzymuje dążenie do perfekcji w sferze urody i pielęgnacji nieustannie powiększając swoją ofertę kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla gabinetów, SPA, szkół i hurtowni kosmetycznych. Jesteśmy w czołówce producentów wytwarzających kosmetyki naturalne stosując ekologiczne ekstrakty i drogocenne olejki.


W naszej ofercie znajdują się preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała, a w tym: preparaty do demakijażu, peelingi, kremy, balsamy, maski algowe, maski kremowe, preparaty skoncentrowane i eksfoliujące oraz akcesoria kosmetyczne.


''Naszą pasją jest Piękno, a Inspiracją Natura''

 

Starając się spełniać oczekiwania naszych klientów prowadzimy szkolenia, których atutem jest przekazanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale i umiejętności praktycznych, które pozwalają na wykonywanie zabiegów opartych na naszych preparatach w sposób profesjonalny. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia otrzymują certyfikat potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji.