„Cookies“ werden von ISSP (Websites) in den Endgeräten der Nutzer zu verschiedenen Zwecken gesetzt, unter anderem zur Erkennung eines Nutzers, wenn er erneut eine Website besucht.   Wie funktioniert es?

Kabinett

Einzelhandelsprodukt

Pierwszy firmowy gabinet kosmetyczny APIS to miejsce, gdzie wśród woni aromatycznych olejków i relaksacyjnej muzyki znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.


Nasz wysoko wykwalifikowany personel zapewni miłą i ciepłą atmosferę. Nasza oferta została stworzona tak, aby każdy znalazł zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb.


Zabiegi w naszym salonie wykonywane są z użyciem kosmetyków z linii APIS NATURAL COSMETICS PROFESSIONAL, która dedykowana jest profesjonalnej pielęgnacji w gabinetach kosmetycznych. Bogata oferta produktów z serii profesjonalnej dostosowana jest do najbardziej wymagającego klienta, który pragnie perfekcji, profesjonalizmu i najlepszych rezultatów.


W nowym firmowym gabinecie otrzymacie Państwo fachową pomoc przy zakupie kosmetyków APIS NATURAL COSMETICS, które będą uzupełnieniem zabiegów przeprowadzonych w naszym gabinecie.

Więcej na:
http://www.gabinet-apis.pl/